Jak zrobić marynatę do grzybów Butternut Squash

Marynata to sos, który jest używany do wzmocnienia smaku żywności. Istnieją różne sposoby, w których można użyć marynaty, jednym z nich jest dodanie jej w przepisie. Ale jeśli chodzi o grzyby, nie można dodać go bezpośrednio, ponieważ grzyby wchłaniają smaki żywności. Tak więc, aby zrobić marynatę dla grzybów, musisz je w niej namoczyć.

Istnieją różne rodzaje grzybów, niektóre z nich są dobre, a niektóre złe. Jeśli chcesz zrobić marynatę do grzybów, to musisz wybrać te, które są dobre.

Składniki:

– Grzyby

– Sok z cytryny

– Sól

– Pieprz

– Oliwa z oliwek

– Świeża bazylia

Proces:

Namocz grzyby w wodzie przez pół godziny i odcedź je. Następnie posiekaj je drobno. Dodaj do nich sok z cytryny i sól. Pozwól mieszance stać przez 5 do 10 minut. Dodaj oliwę z oliwek i pieprz. Pozostaw na kilka godzin, a następnie dodaj do niej bazylię. Niech będzie w lodówce przez około pół godziny.

Wnioski:

Grzyby są naprawdę zdrowe i korzystne dla zdrowia. Są one ładowane z witaminami i minerałami. Możesz je jeść na różne sposoby, ale marynowanie jest najlepszym sposobem. To wzmocni smak i sprawi, że jedzenie będzie smaczne. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten przepis.