Najlepszy wegański przepis na zupę krem z zielonego groszku

W dzisiejszych czasach ludzie stają się bardziej świadomi zdrowia. Unikają przetworzonej żywności i wybierają zdrową i organiczną żywność. W tej erze każdy chce schudnąć i wyglądać piękniej. Jednym ze sposobów na uzyskanie szczupłej sylwetki jest zdrowa dieta i regularne ćwiczenia. Ale wiele osób nie może sobie pozwolić na zakup członkostwa w siłowni lub wynajęcie osobistego trenera. Dlatego mogą spróbować nowego sposobu, aby utrzymać się w zdrowiu.

Oto przepis na pyszną i kremową zupę, która jest bardzo łatwa do wykonania. Zawiera tylko 4 składniki, które są dostępne w Twoim domu. Jest to idealny przepis na lato i możesz przygotować tę zupę z samego rana.

Składniki:

1 filiżanka świeżego zielonego groszku

1 łyżeczka pasty czosnkowej

1 łyżka oliwy z oliwek

Sól i pieprz

Sposób:

Na patelni dodaj oliwę, a gdy zacznie się rozgrzewać, dodaj pastę czosnkową. Kiedy oliwa zacznie wrzeć, dodaj groszek i pozwól mu się gotować przez 2 minuty. Dodaj na patelnię sól i pieprz i dobrze wymieszaj. Pozwól, by gotowało się przez kolejną minutę i wyłącz ogień. Pozwól zupie ostygnąć, zanim użyjesz jej w swoich potrawach.

Wnioski:

Jeśli chcesz pozostać w dobrej formie, to musisz zadbać o siebie. Ten przepis pomoże Ci pozostać w dobrej formie. Więc, spróbuj tej zupy i poczuj różnicę.