Piwo na miodzie gryczanym

Najlepsze piwo do picia podczas treningu

Bardzo trudno jest ćwiczyć na siłowni w weekendy, ponieważ harmonogram jest zwykle gorączkowy. Wiele osób nie ma ochoty na żadne ćwiczenia w tym czasie.

Ale jeśli chodzi o picie piwa, nie robi to żadnej różnicy. Możesz pić piwo podczas treningu lub iść pobiegać i nie ma w tym nic złego. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to aby podczas picia piwa mieć szklankę pełną wody.

Jeśli myślisz, aby zacząć pić piwo, musisz najpierw zrozumieć fakt, że piwo składa się z alkoholu i dwutlenku węgla. Alkohol jest środkiem depresyjnym, a dwutlenek węgla jest środkiem pobudzającym. Te dwa czynniki nie są dobre dla twojego zdrowia.

Dlatego lepiej jest unikać picia piwa. Ale, jeśli chcesz cieszyć się smakiem piwa to możesz spróbować tego piwa z miodem gryczanym. Jest to jedno z najlepszych piw do picia podczas ćwiczeń.

Składniki

Miód gryczany

Cranberry Ginger Ale

Browar na miodzie gryczanym to pale ale w stylu amerykańskim z nutą cynamonu i imbiru. To piwo składa się z czterech słodów zbożowych, pszenicy, jęczmienia, owsa i żyta. Jest to jasne piwo, które warzone jest z niewielką ilością chmielu.

Browar na miodzie gryczanym ma bogaty słodowy smak i gładką, kremową konsystencję. Jest to piwo o średniej zawartości alkoholu i jest bardzo orzeźwiające. Jest to idealne piwo do picia podczas treningu.

Jak uwarzyć to piwo

1. Dodaj miód do wody i gotuj go przez 15 minut.

2. Teraz dodaj miód gryczany oraz przyprawy i gotuj przez 15 minut.

3. Wlej mieszaninę do zimnego wiadra fermentacyjnego i pozwól jej fermentować przez 12 do 24 godzin.

4. Po zakończeniu fermentacji przenieś piwo do wtórnego fermentatora.

5. Zabutelkuj piwo i pozostaw je w lodówce przez co najmniej 2 tygodnie przed wypiciem.

Wnioski:

Jest bardzo jasne, że picie piwa podczas treningu nie jest zdrową rzeczą. Ale, jeśli nie jesteś wielkim fanem alkoholu, to piwo będzie dla ciebie najlepszą opcją. Powodem tego jest to, że ma mniejszą zawartość alkoholu i składa się ze składników, które są dobre dla zdrowia.