Seler do słoika na zimę

Jeśli myślisz, aby jeść seler jako przystawkę, to masz rację, ponieważ seler jest najbardziej odpowiednim warzywem do tego celu. Nie tylko seler będzie pyszny, ale również pomoże schudnąć, jeśli będziesz go regularnie spożywać.

Seler jest najlepszym warzywem do utraty wagi. Wiele badań udowodniło, że seler jest najlepszym warzywem na odchudzanie. Seler zawiera dużą ilość błonnika i jest niskokaloryczny. Również jest bardzo skuteczny w trawieniu i układzie pokarmowym.

Tak więc, jeśli szukasz przepisu na seler do słoika na zimę to jest to idealny przepis dla Ciebie. Oto prosty i łatwy przepis na seler do słoika na zimę.

Składniki:

1 pęczek selera naciowego

2 szklanki wody

1 łyżka soli

3 do 4 kropli soku z cytryny

Instrukcje:

Przede wszystkim pokrój seler i umyj go. Posiekaj go na małe kawałki i włóż do szklanego słoika. Zalej 2 szklankami wody i dobrze wymieszaj. Dodaj 1 łyżkę soli i 3 do 4 kropli soku z cytryny. Zamknij pokrywkę i pozwól, by gotowało się przez 30 minut. Po tym czasie pozwól mu całkowicie ostygnąć. Będzie gotowy do podania.

Wnioski:

Jeśli szukasz idealnego przepisu na seler do słoika na zimę, to jest to idealny przepis dla Ciebie. Więc, wypróbuj ten przepis raz i zobacz różnicę. Jestem pewna, że pokochasz go.

Słowa kluczowe: kuchnia, przepisy. Najlepsze warzywa na odchudzanie